Skocz do zawartości

Forum Polski Kurnik używa cookie. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej: Akceptuje użycie cookie
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Bażancica Złota Pilna Pomoc !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   burza07

burza07

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2011 - 15:55

Witam. Potrzebuje Pilnej pomocy w sprawie bazantow zlotych. Samiec zloty wydziubal wszystkie piorka samicy z glowy do samej skory wczoraj jeszcze wszystko bylo dobrze i zrobil jej to noca albo bardzo wczesnym rankiem bo jak byle u nich o 11:00 to juz miala takie coś. W klatce byla ta samiczka i jeszcze jedna dzika oraz samiec i chcialbym was zapytac co mam zrobic odsadzilem ja i jest sama teraz w klatce. Co moglo byc tego przyczyna i dlaczego ja dziubal ? Samiczka jest juz zaplodniona i bedzie niosla jajka ? Czy mam ja puscic do innego bazanta np. bananowego lubspowerotem do zlotego po jakims czasie ? Co zrobic zeby jej piorka odrastaly ? Prosze o szybko odpowiedz bede bardzo wdzieczny :)
  • 0

#2 OFFLINE   Grztom

Grztom

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 84 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 09 kwiecień 2011 - 19:24

Ja bym proponował dać wiecej samic do tego samca ja na jednego samca mam conajmniej 2 samice. Piórka na głowie powinny same odrosnąć. Jak samiec kryl samice to cześć jajek bedzie zapłodniona ale nie wiem czy gdy samica juz niesie to tez ją samiec jeszcze nie kryje.
  • 0