Skocz do zawartości

Forum Polski Kurnik używa cookie. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej: Akceptuje użycie cookie
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

klatki drewniane

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   adas1979

adas1979

Użytkownik

• Użytkownik
  • 11 postów
  • Telefon:608735354

Napisano 29 grudzień 2015 - 22:55

witam wszystkich forumowiczów mam pytanie szukam jakiegoś producenta albo po prostu kogoś kto wykona dla mnie drewnianą klatkę taką jak w załączonej grafice czyli obudowa z drewnianych listewek a pręty z drutu po prostu szukam starej dobrej szkoły klatka miała by mieć wymiar 120 dł 55 szer i 60 65 wysoka potrzebuję takich klatek 3 sztuki wiem i zdaję sobie sprawę że nie będą to tanie klatki zainteresowanych wykonaniem takich klatek proszę o wiadomość na nr tel 608735354 lub na email adas79@op.pl pozdrawiam

Załączone pliki

• 0

#2 OFFLINE   Gulda

Gulda

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 779 postów
  • LokalizacjaKraków - Nowa Huta
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 30 grudzień 2015 - 17:27

Możesz mieć problem bo tego typu klatek chyba się już nie produkuje , a tyle z tym zabawy że wątpliwe żeby się ktoś tego podjął.

• 0

birdboard_supporter_gould.giffirmaforumkq6.jpg

#3 OFFLINE   adas1979

adas1979

Użytkownik

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Telefon:608735354

Napisano 30 grudzień 2015 - 20:47

kolego Tomku wiem że w dzisiejszych czasach może być problem z takimi klatkami ale mi się bardzo podobają a poza tym fajnie by było mieć kilka takich klateczek w swojej hodowli i zdaję sobie sprawę że jeśli ktoś by się podją zrobienia takich klateczek to one będą kosztować

• 0

#4 OFFLINE   Gołąbkowa

Gołąbkowa

Użytkownik

• Użytkownik
  • 29 postów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 04 styczeń 2016 - 19:48

Ostatnio widziałam takie (nie wiem jakich były rozmiarów) na olx.pl ale niestety do renowacji były mocno zabrudzone ptasimi odchodami. 

Użytkownik Gołąbkowa edytował ten post 04 styczeń 2016 - 19:48

• 0