Skocz do zawartości

Forum Polski Kurnik używa cookie. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej: Akceptuje użycie cookie
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Woliera domowa

woliera domowagołąbki gołąbki diamentowe klatka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Gołąbkowa

Gołąbkowa

Użytkownik

• Użytkownik
  • 29 postów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 07 grudzień 2015 - 17:20

Jakiś czas temu zakupiłam gołąbki diamentowe. Chciałabym powiększyć stadko i tutaj zaczynają się schody, bowiem ładne domowe woliery są bardzo trudno dostępne a jeżeli już są to nikt nie chce wysłać z racji gabarytów...

Proszę o polecenie kogoś na allegro, olx gdziekolwiek kto wykonuje ładne domowe woliery i wysyła je. 

Woliera ma stać w salonie, więc oczekuję starannego wykonywania. 

Bardzo zależy mi na czymś dużym z drewna/płyty laminowanej ale ostatecznie zdecyduję się na coś takiego: 

http://www.zdrowyzwi...enia-szara.html

Mażą mi się trzy pary gołąbków nie wiem czy taka klatka nie będzie za mała? 

• 0

#2 OFFLINE   AL

AL

Moderator

• Administrator
  • 4172 postów
  • Telefon:603872096
  • LokalizacjaKnurów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 07 grudzień 2015 - 18:39

może być, choć gołąbki to straszne śmieciuchy i lepsza jest woliera typu skrzynkowego

• 1

#3 OFFLINE   pohi

pohi

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 138 postów
  • Telefon:783655707
  • LokalizacjaChojna
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 08 grudzień 2015 - 20:22

Polecam wykonanie takiej wolierki z szafki bądź szafy bardzo ładnie i efektownie wygląda a zarazem spełnia swoje zadanie.

• 1

#4 OFFLINE   Gołąbkowa

Gołąbkowa

Użytkownik

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 13 grudzień 2015 - 12:49

Nie narzekam, na moje brudaski. Wcześniej przez 12 lat miałam nimfy, moim zdaniem bardziej brudziły - jestem przyzwyczajona do codziennego odkurzania...  :)

W takim razie na 3 pary gołąbków diamentowych jakie wymiary takiej klatki skrzyniowej/szafkowej? 

Czy znajdę hodowcę gołąbków diamentowych szeków na Śląsku? 

Oglądałam ogłoszenia z Rybnika (moje okolice), jednak te gołębie przedstawione na zdjęciach nieszczególne a cena 70 zł/szt. Myślałam o giełdzie w Pszczynie ale po zdjęciach wnioskuję, że okres zimowy daje o sobie znać. Na internecie takie ładne po 200 zł/roczna para cena wydaje się adekwatna ale czy w sezonie nie będzie taniej? Z zakupem mi się nie spieszy. Muszą to być szeki jestem w nich zakochana :)

Użytkownik Gołąbkowa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 13:04

• 0