Skocz do zawartości

Forum Polski Kurnik używa cookie. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej: Akceptuje użycie cookie
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Wasze opinie - edcja 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   DarekF

DarekF

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 14 luty 2015 - 10:41

Z uwagi za wyniki badania ankietowego przeprowadzonego w styczniu 2015 r. a dotyczącego ogólnych działań prowadzonych przez Polską Federację Ornitologiczną dostaliśmy od hodowców prośby i sugestie, aby kontynuować te badania i przedstawić pełny obraz działania PFO w ostatnim czasie. Postanowiliśmy zatem stworzyć bardziej szczegółową ankietę z działalności PFO w minionym roku. Zmieniliśmy nieco układ i szatę graficzną ankiety.

Wszystkich hodowców serdecznie zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie, dzięki której będziemy mogli poznać Wasze opinie na temat działania tej organizacji.
Ankieta będzie aktywna do 28 lutego 2015 r.  Wypełnij ankietę

Po zakończeniu ankiety, wszystkie wpisy zostaną zebrane i przekazane Radzie Federacji PFO oraz opublikowane na forach i portalach społecznościowych. Czas potrzebny na wypełnienie ankiety szacujemy na 10-15 minut.

Jednocześnie prosimy wszystkich o nadsyłanie propozycji tematycznych do dalszych badań.

Miejmy nadzieję że Polska Federacja Ornitologiczna zainteresuje się taką oceną hodowców oraz wypracuje odpowiednie rozwiązania na przyszłość, bo jak powtarza Rada Federacji PFO - hodowcy są najważniejsi!
My również hołdujemy tej zasadzie.
Dziękujemy.

• 0

#2 OFFLINE   Edek13

Edek13

Trzymacz

• Moderator
  • 789 postów
  • Telefon:509852301
  • LokalizacjaKujawsko-pomorskie
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 14 luty 2015 - 21:59

Założenia ankiety są szczytne i górnolotne, tylko ja nie za bardzo wiem co to jest PFO i czym się zajmuje.

Hodowcom bywam, a raczej jestem trzymaczem drobiu pospolitego i jak dla mnie pytania w typie: "Wymień wszystkie działania na rzecz rozwoju hodowli ptaków w Polsce jakie w 2014 roku podjęła Polska Federacja Ornitologiczna. Czy, Wymień działania jakie podjęła w 2014 roku Polska Federacja Ornitologiczna w interesie polskich hodowców? Proszę wymienić wszystkie działania, które pamiętasz. " A już o arenie międzynarodowej nie wspomnę. To dla mnie czysta abstrakcja, gdzie była owa federecja w 2014r, że nie przedstawiła na tym forum swojej szerokiej i owocnej pracy na rzecz środowiska hodowców.

Czy może Administracja lub Moderatorzy tego forum namiętnie usuwali Wasze posty, jakoś tego nie zauważyłem.

Więc odnoszę wrażenie po przeczytaniu pierwszej strony Waszej ankiety, że ta ankieta skierowana jest do wąskiego grona odbiorców [dalej bez wypełnienia nie puścił mnie system].

Ta ankieta jak dla mnie to twór towarzystwa wzajemnej adoracji, szukającego poparcia słuszności własnych działań.

Bo jak tłumaczyć Wasze sporadyczne wejście na forum, no efektowne działamy mamy nawet własne ankiety potwierdzające nasze słuszne działania.

Takim działaniem jesteście jak nie chciany prezent pod choinką, ale mam nadzieję, że nie o to Wam chodzi.

Pozdrawiam Edek

• 0
Dołączona grafikaPiszę poprawnie po polsku. Edward"13"Oczkowski

#3 OFFLINE   AL

AL

Moderator

• Administrator
  • 4143 postów
  • Telefon:603872096
  • LokalizacjaKnurów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 15 luty 2015 - 17:13

Edku masz racje, nikt niczego nie usuwał, nigdy PFO nigdy nie informowała na forum naszych userów o  projektowanych dzialaniach na rzecz rozwoju hodowli w Polsce, nic o dbaniu o interesy hodowców ani w roku ubiegłym ani w latach poprzednich

Autor  napisal 3 posty i to są tylko ankiety- mamy podsumować coś o czym nic nie wiemy bo nikt nas o  niczym nie poinformował

• 0

#4 OFFLINE   RADEKK

RADEKK

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów
  • LokalizacjaSędziszów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 20 luty 2015 - 00:04

To może autor pochwali się swoimi zasługami i osiągnięciami na rzecz rozwoju hodowli w Polsce. Prócz ankiet bo ja tez, nic takiego nie słyszałem, a mogę się mylić przecież?

• 0