Skocz do zawartości

Forum Polski Kurnik używa cookie. Przeczytaj Polityka prywatności aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej: Akceptuje użycie cookie
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Gdzie zaopatrujecie się w pokarm i akcesoria hodowlane?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jacky

Jacky

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 217 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 21 luty 2007 - 11:21

Znacie jakieś źródła zaopatrzenia z produktami dla drobnej egzotyki? Jakieś dobre i godne polecenia.
  • 0

#2 OFFLINE   Nerlock

Nerlock

Użytkownik

• Użytkownik
  • 19 postów
  • LokalizacjaPabianice

Napisano 21 luty 2007 - 14:59

Ja zaopatruje się na giełdzie zoologicznej w Łodzi. Czasem kupuje ziarna i sam mieszanki robie. Ewentualnie przez internet http://www.hodowlapapug.pl/sklep.html ja tam jeszcze nie zamawiałem ale na innym forum chawlili ten sklep :oops:
  • 0

#3 OFFLINE   Gerd

Gerd

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 1133 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 21 luty 2007 - 18:27

Wszystkie moje ptaki jedzą pokarm, który kupuję w sklepie z karmą dla gołębi.
Mieszanki robię sam, zależnie od gatunku i pory roku.
  • 0

#4 OFFLINE   mirass

mirass

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 2217 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 21 luty 2007 - 18:37

Ja kupuje karme w sklepie w sąsiedniej miejscowości. Mam do nich zaufanie, gdyż kupuje tam już 3 lata.
  • 0
Dołączona grafika

#5 OFFLINE   hynio

hynio

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 251 postów
  • LokalizacjaSkrzyszów -Śląskie

Napisano 21 luty 2007 - 19:04

Ja też kupuje w sklepie dla gołębi tylko że ja mam taki sklep w mojej wsi.Mieszanki robie sam i reszte też tam można kupić.Polecam samdzielne mieszanki a nie gotowe bo w gotowych jest ziarno najgorszego gatunku i bardzo często robaczywe.
  • 0
HYNIO

#6 OFFLINE   Wanted

Wanted

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 4839 postów
  • LokalizacjaWłaśnie tam

Napisano 21 luty 2007 - 19:16

Ja albo pokarm mam u siebie (od firmu z Kujaw) albo kupuję go w wybranym sklepie gdzie są rózne pokarmy. Mieszanki spożądzam sam, akcesoria kupuję też w podobnych sklepach lub robię osobiście.
  • 0

#7 OFFLINE   dana0606

dana0606

Użytkownik

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Telefon:507-832-455
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 08 październik 2011 - 09:34

Ja kupuję pokarm dla amadyn mieszankę z Deli Nature nr 84 pokarm jajeczny Quiko i insekty W JUST-AND w Częstochowie
http://www.hodowlapa...&act=dzial&m1=3
Jestem zadowolona i pokarm jest zawsze świeży, bo kupuję go na jesieni z nowych zbiorów, i taką mieszankę mam na rok prawie. Polecam. Pierwszy raz kupowałam u nich na giełdzie w Pszczynie, a teraz przez neta zamawiam. :)
  • 0

#8 OFFLINE   AL

AL

Moderator

• Administrator
  • 4138 postów
  • Telefon:603872096
  • LokalizacjaKnurów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 08 październik 2011 - 14:58

Wielu hodowców kupuje w tym sklepie, ma duzy wybór, dobre ceny i odpowiednią jakość.
  • 0

#9 OFFLINE   Marek M.

Marek M.

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaLegnica (Michałów)
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 08 październik 2011 - 23:05

Też kupuję w tym sklepie pokarm Deli Nature - ceny konkurencyjne, szybka wysyłka - polecam wszystkim.

Póki co ów sklepik trochę ode mnie "odpocznie", bo dziś...a w zasadzie wczoraj bo już po północy...zakupiłem zapas karmy na wystawie EXOTA w Ołomuńcu :)
  • 0
Gdy jesteś w lesie i chcesz się dowiedzieć, gdzie jest południe - spójrz na drzewo. Jeśli to palma - to jesteś na południu...

#10 OFFLINE   Czecha

Czecha

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 97 postów
  • Telefon:696972671
  • LokalizacjaLubuskie
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 05 styczeń 2012 - 14:13

Ja kupuje kilka worków ziarna u pobliskiego hodowcy, który sprowadza ziarno. Po skończeniu kilku worków ziarna..przez pewien czas kupuje ziarna w Nutrenie i sam robie mieszanki....następnie znów po jakimś czasie jade do hodowcy i kupuje dalej. Wszystkie potrzebne poidełka,gniazdka i niektóre budki kupuje w sklepie zoologicznym oddalonym ode mnie o 20km a witaminy i inne minerały również kupuje w Nutrenie.
  • 0

#11 OFFLINE   JanekR

JanekR

Użytkownik

• Użytkownik
  • 16 postów
  • Specjalizacja hodowli:

Napisano 20 październik 2016 - 10:45

Ja co prawda mam drób, ale widziałem na stronie na której sam zamawiam poidła, karmidła czy siatki, że są tam też jakieś akcesoria dla egzotyki: -  hodowlany

Nie znam się zbytnio na tym, ale wybór był

• 0